0
Winkelwagen
€ 0,00
Papier en karton / Glad karton /

Aurelie Kalos Collection Paper Pack A4 AUKC1007 48 sheets 90 grams

0 Reviews | Review toevoegen

24 kleuren x 2 Sheets / 2-Sided / 90 gsm Hoogwaardige set zacht basis hobby papier. Dit papier is niet op kleur gespoten zodat de verflaag eraf barst als het papier gevouwen wordt maar door en door de

Artikelnummer

AUKC1007

Verzendkosten

€ 3,95

EAN

€ 8,95
Prijs per stuk

Aantal:
Bestellen

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

24 kleuren x 2 Sheets / 2-Sided / 90 gsm
Hoogwaardige set zacht basis hobby papier. Dit papier is niet op kleur gespoten zodat de verflaag eraf barst als het papier gevouwen wordt maar door en door dezelfde kleur.

Sorteren op:

Review toevoegen

Deze review wordt niet direct geplaatst omdat deze eerst  goedgekeurd moet worden door de beheerder. Wanneer deze review goedgekeurd is, verschijnt hij op deze pagina.

Geen reviews gevonden.

Stel een vraag over dit product

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.

Jouw vraag is verzonden! Bedankt.

We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.

Over ons

Kaartenhobby.nl
Bedrijfsstraat 3
8263BK Kampen
038 4578540

Inschrijven voor de nieuwsbrief

Aanmelden
Alle bedragen zijn  inclusief  BTW

Powered by CCV Shop software webshop

Deze website gebruikt cookies om het bezoek te meten, we slaan geen persoonlijke gegevens op.